Afgelopen week is er een extra editie verschenen van de VIOD VISIE. Deze bijzondere uitgave heeft de titel Ultieme Bekroning van Opmars en is geheel gewijd aan de promotie van VIOD 1 naar de 2e klasse.

In deze uitgave een verslag van de opmars van VIOD 1 vanaf de plaats in de degradatiezone naar de overwinning in Zevenaar tegen DCS, het behalen van de promotie naar de 2e klasse. Lees het verhaal van teammanager Marc Teloh, de toelichting van VRIENDEN van VIOD 1 en het woord van VIOD voorzitter Anton Seggelinck.

 

Waar kunt U deze uitgave GRATIS afhalen?
Daar het clubhuis van VIOD momenteel is gesloten i.v.m. de zomerstop kunt u dit blad afhalen bij SUPERMARKT PLUS in Dichteren.

Voor VIOD volgers die buiten de regio wonen maken wij een uitzondering om deze toe te sturen. U kunt reageren door een email te sturen naar de webmaster van VIOD:  webmaster@vv-viod.nl

Hieronder de cover en de middenpagina van deze uitgave.

cover extra editie

Promotie - middenpagina A3 klein