Na een lange en intensieve zoektocht is het gelukt om een breedtesport coördinator te vinden die de belangen van,398948_3869899606168_651721655_n

met name, de jeugd recreantenteams binnen VIOD gaat vertegenwoordigen.

Ruud Aalders zal met onmiddellijke ingang deze belangrijke, uitdagende en dankbare functie op zich gaan nemen.

o.a. de communicatie, begeleiding op organisatorisch vlak, aanspreekpunt voor ‘niet  voetbaltechnische zaken’ en het behartigen van de belangen van recreantenteams in het algemeen zullen bij  Ruud in goede handen zijn.

Ruud zal zich zo snel mogelijk introduceren. We proberen nog vóór de zomervakantie een bijeenkomst te organiseren waar Ruud zich kan voorstellen.

Er gaat hiermee een lang gekoesterde wens van VIOD in vervulling om specifiek voor de recreantenteams een aanspreekpunt te hebben die, naast Gerlof, de focus gaat leggen op o.a. het organisatorische en communicatieve aspect rondom deze groep.

Hiermee wordt er wederom een belangrijke stap gezet binnen ons beleidsplan VIOD 2020. Bij VIOD is iedereen een topper.