De VIOD website is voorzien van de RSS FEED melding. De term RSS staat voor Really Simple Syndication, het is een makkelijke manier om automatisch op de hoogte te blijven van nieuws van je eigen team.

Men kan zich nu ook aanmelden voor het nieuws dat onder het kopje ALGEMEEN NIEUWS valt. Dit kunnen nieuwsberichten zijn over (oud)VIOD-leden, nieuws op bestuurlijk niveau van VIOD maar ook over activiteiten etc.

Iedereen kan zich hiervoor aanmelden. Klik op de bovenste zwarte balk, op de tekst REGISTREER je team. Zodra u zich hiervoor heeft aangemeld middels uw eigen e-mailadres, ontvangt u op dit e-mailadres een berichtmelding van het VIOD-nieuws.

 

Indien men al een aanmelding heeft opgegeven voor informatie van een VIOD team en u wilt ook een bericht ontvangen van ALGEMEEN NIEUWS, stuur dan een e-mail naar de webmaster met vermelding van uw naam en e-mailadres.

webmaster@vv-viod.nl

De webmaster zal u toevoegen aan de lijst ALGEMEEN NIEUWS.