Beste D spelers van vv VIOD,

Zoals te doen gebruikelijk wordt de indeling van de D voor het komende seizoen 2015/2016 begin juni gepresenteerd op de website van VIOD, zo ook dit jaar. In de afgelopen weken is het Technische Hart in combinatie met de Jeugdcommissie en leiders en trainers druk in de weer geweest om alle verkregen informatie te verwerken in een voorlopige indeling voor het seizoen 2015/2016. Een redelijk deel van de trainers en leiders is al ingevuld, maar wij hebben nog een aantal vacatures!

Grootste indelingsprobleem bij de D is het feit dat wij maar liefst 11 keepers te verdelen hebben over 5 teams. Wij zullen binnenkort een afspraak plannen met alle keepers gezamenlijk om hier tot een passende oplossing te komen. Alle ideeën hiervoor zijn alvast welkom, maar hoe dan ook zul je als keeper, net als de veldspelers, regelmatig een keer wissel staan.

Onderstaand de voorlopige indeling voor het seizoen 2015/2016.

Wij wensen iedereen veel plezier in het nieuwe seizoen.

Namens de Jeugdcommissie:

Sebas van Wageningen en Barry Ketelaar

Banner website D pupillen

Lichting 2003 – 2004
1e klasse
Voorlopige D1
TRAINER: Roy Ebbers
1 Lucas Gerrits 2003
2 Floris Liet 2003
3 Finn Schnitzler 2003
4 Tom Teunissen 2003
5 Mart Brands 2003
6 Derek Huizing 2003
7 Thomas Gerritsen 2003
8 Lars Giezen 2003
9 Marijn Derks 2004
10 Mats van Engen 2004
11 Daan Mombarg 2004
12 Thijmen Raben 2004
13 Luca Wittebrood 2004
14 Gijs Besselink 2004
Niels Buijl ( keeper) 2003
Bart Wiecherink ( keeper) 2004
LEIDER: Bas Teunissen
2e klasse
Voorlopige D2
TRAINER: Frank Pol
1 Jelte Steltwagen 2003
2 Daan Haanappel 2003
3 Julius Schnitzler 2003
4 Tijn Hoekstra 2003
5 Senna Grevink 2003
6 Yrian Brugman 2003
7 Jelmer Roth 2003
8 Dylan Steylen 2004
9 Tim Medze 2004
10 Can Ozerdogan 2004
11 Stijn baltus 2004
12 Sven Hissink 2004
13 Niek Sanders 2004
14 Sven Holders 2004
Carlos Keizer ( keeper) 2003
Damian te kamp(Keeper) 2004
LEIDER: Vacature
4e klasse
Voorlopige D3
TRAINER: Vacature
1 Lars Blankert 2003
2 Lars Mulder 2003
3 Dymas Otten 2003
4 Nick Brandenbarg 2003
5 Sven Eelderink 2003
6 Jelle Humblet 2003
7 Daan Medze 2003
8 Jip Seegers 2003
9 Marc Emans 2004
10 Brian Post 2004
11 Jasper Vriesema 2004
12 Quiten v d Heuvel 2004
13 Merijn Lubbers 2004
14 Mick Peppelinkhausen 2004
Ryan Calderwood (keeper) 2004
Lars ter beest (keeper) 2003
LEIDER: Stijn Lubbers
5e klasse
Voorlopige D4
TRAINERS: Marino/ Jose
1 Sem Hartskeel 2003
2 Milan kremer 2003
3 Rutger Kuper 2003
4 Daan Benner 2003
5 Max Ebbers 2003
6 Joey Seinhorst 2003
7 Daniel Haverkamp 2004
8 Daan Plettenberg 2004
9 Willem Gerritsen 2004
10 Sem Boerstal 2004
11 Sid Boezel 2004
12 Dyaluna espinola 2002
13 Annelot Tijdink 2003
14 Tyra Chevalking 2003
Tobias Veenink ( keeper) 2003
Kyle Bruins (keeper) 2003
LEIDERS: Marino/ Jose
5e klasse
Voorlopige D5
TRAINER: Vacature
1 Samet Sahin 2003
2 Floris Gerritsen 2003
3 Sjoerd Beijer 2004
4 Aquin Busby 2004
5 Justin Gerrits 2004
6 Jayden Hissink 2004
7 Wessel Boekhoudt 2004
8 Chris Kellerman 2004
9 Rico Klein Tiessink 2004
10 Sam Nariman 2004
11 Jasper Wemmenhove 2004
12 Melle Schuurman 2004
13 Glenn stuart 2004
14 Marijn Jansen 2004
Wessel van Arkel(keeper) 2004
Jeffrey Wassink(keeper) 2004
Rick Stienessen(keeper) 2004
LEIDER: Vacature