VIOD start op zondag 13 augustus om 10:00 uur met de 1e training voor het nieuwe seizoen.

De volgende oefenwedstrijden zijn vastgesteld:

  • Donderdag 17 augustus   19:30 uur   VIOD  –   Groessen 1      o.l.v. : Erik Bleekman uit Kilder
  • Zondag        20 augustus   12:00 uur  SDOUC –  VIOD
  • Dinsdag      22 augustus    20:15 uur  FC Winterswijk – VIOD
  • Vrijdag        25 augustus   19:00 uur  Veltins toernooi met de teams: MvR, Doesburg, Loil, Keyenburgse Boys en Babberich
  • Zondag        27 augustus   10:00 uur  Veltins toernooi met de teams: MvR, Doesburg, Loil, Keyenburgse Boys en Babberich

Bekerprogramma, VIOD speelt in Poule 51: Tegenstanders: MvR, VVL en GWVV

  • zondag   3 september    1e Bekerwedstrijd VIOD – VVL
  • zondag 10 september   2e Bekerwedstrijd GWVV – VIOD
  • zondag 17 september   3e Bekerwedstrijd  MvR – VIOD

allen aftrap om 14:00 u.

 

Competitie: VIOD speelt in het seizoen 2017-2018 in de 3e Klasse C:

  • 24 september aanvang Competitie

Aanvangstijd VIOD 1 bij thuiswedstrijden om 14:00 uur.

 

Programma:

24 sept.: 14:00 u. WD 1 – P1 PAX vs VIOD
1 okt.: 14:00 u. WD 2 – P1 VIOD vs OBW
8 okt. 14:00 u. WD 3 – P1 GROESSEN vs VIOD
15 okt.: 14:00 u. WD 4 – P1 VIOD vs VVO
22 okt.: 14:00 u. WD 5 – P1 VIOD vs KEIJENBORGSE BOYS
29 okt. 14:00 u. WD 6 – P1 DCS vs VIOD
5 nov. 14:00 u. WD 7 – P1 VIOD vs AD 69
12 nov.: beker/inhaal
19 nov.: 14:00 u. WD 8 – P1 FC TRIAS vs VIOD
26 nov.: 14:00 u. WD 9 – P2 VIOD vs RHEDEN
3 dec.: 14:00 u. WD 10 – P2 VDZ vs VIOD
10 dec.: 14:00 u. WD 11 – P2 VIOD vs GROL
17 dec.: 14:00 u. WD 12 – P2 GENDRINGEN vs VIOD
winterstop t/m zondag 21 jan.2018
28 jan. 14:00 u. WD 13 – P2 MASV vs VIOD
4 febr. 14:00 u. WD 14 – P2 VIOD vs PAX
11 febr. beker/inhaal vs
18 febr. 14:00 u. WD 16 – P2 VIOD vs GROESSEN
25 febr.: beker/inhaal
4 mrt.: 14:00 u. WD 15 – P2 VVO vs VIOD
11 mrt.: 14:00 u. WD 17 – P2 AD 69 vs VIOD
18mrt.: 14:00 u. WD 18 – P3 VIOD vs DCS
25 mrt.: 14:00 u. WD 19 – P3 KEYENBURGSE BOYS vs VIOD
1 of 2 apr.: 14:00 u. WD 20 – P3 VIOD vs FC TRIAS
8 apr.: 14:30 u. WD 21 – P3 OBW vs VIOD
15 apr.: 14:00 u. WD 22 – P3 VIOD vs MASV
22 apr.: 14:00 u. WD 23 – P3 VIOD vs VDZ
29 apr.: beker/inhaal
6 en 10 mei: beker/inhaal
13 mei: 14:00 u. WD 24 – P3 RHEDEN vs VIOD
20 mei: 14:00 u. WD 25 – P3 VIOD vs GENDRINGEN
27 mei: 14:30 u. WD 26 – P3 GROL vs VIOD
3, 10 en 17 juni: Nacompetitie

KLIK HIER: voor een compleet overzicht Speeldagenkalender alle regio’s.

KLIK HIER: compleet speelprogramma 3e Klasse C