DAG 4:

Vandaag op het menu, tijdens de lunch, Pasta !!!  Na de lunch een toernooi met een doordachte partijvorm. De doeltjes zijn afgeschermd met rode  of oranje pionnen. Je mag daar als speler geen bal spelen. Scoren kan dus niet in dat gebied en je kunt daar ook niet verdedigen. Zo blijft iedereen op ’n afstandje van het doel.

De uitslag van het toernooitje? dat weten de jongens U vandaag wel te vertellen. Bekijk de foto’s. Morgen de laatste dag. Ouders/verzorgers zijn smiddags welkom.

Dag 4 A Dag 4 B Dag 4 C Dag 4 D Dag 4 E Dag 4 F Dag 4 G Dag 4 H Dag 4 I Dag 4 J Dag 4 K Dag 4 M Dag 4 N Dag 4 O Dag 4 Q Dag 4 R Dag 4 S

 

DAG 3:

Vandaag DAG 3. Twee spelers die geblesseerd zijn en even wat rust nodig hebben en een lunch waar het heel gezellig was (zie filmpje hieronder). Na de lunch een leuke oefening met z’n allen in het strafschopgebied met 3 jagers. Heb je de bal, dan kan  je niet worden afgetikt…anders moet je gaan rennen.  Na deze oefening wordt de groep in 6 teams verdeeld, ’n partij-vorm. De mix-zone is voor het team dat even mag uitrusten en wat gaan drinken. Bekijk de foto’s en het filmpje. (wil je dit filmpje?: stuur een email naar de webmaster van VIOD. KLIK HIER )

Dag 3 A Dag 3 B Dag 3 D

Dag 3 C

Dag 3 E

Dag 3 F

Dag 3 G Dag 3 H Dag 3 I Dag 3 J Dag 3 K Dag 3 L Dag 3 M Dag 3 N Dag 3 O Dag 3 P

DAG 2:

De Real Madrid Clinic bij VIOD treft met het weer deze week. Goede temperatuur om te trainen en geen regen.  In de ochtend werd de totale groep in 3 groepen gesplitst om zo alle trainingsactiviteiten goed ter uitvoering te brengen. Hieronder een fotoverslag van DAG 2:

Real Madrid Clinic Dag 2 A Real Madrid Clinic Dag 2 B Real Madrid Clinic Dag 2 C Real Madrid Clinic Dag 2 D Real Madrid Clinic Dag 2 F Real Madrid Clinic Dag 2 G Real Madrid Clinic Dag 2 H Real Madrid Clinic Dag 2 I Real Madrid Clinic Dag 2 J Real Madrid Clinic Dag 2 K Real Madrid Clinic Dag 2 L

 

DAG 1:

Vandaag de eerste dag van de Real Madrid Clinic bij VIOD. Vanaf 09:30 uur stroomden iedereen de kantine van VIOD binnen om de kleding in ontvangst te nemen. Daarna snel omkleden en klaarstaan op het hoofdveld voor de 1e training. De trainers René, Nick en Stan met assistente Bo hadden alles al in gereedheid gebracht.

Even na 12:00 uur werd de training onderbroken voor de lunch, die door Noah Fontein van vv VIOD was klaargezet. De dag werd afgesloten met ’n leuke training waar o.a. kleine doeltjes werden gebruikt en duurde tot 15:00 uur.

Bekijk hier de foto’s van de 1e dag:

Real Madrid Clinic Dag 1 G

Real Madrid Clinic Dag 1

Real Madrid Clinic Dag 1 C Real Madrid Clinic Dag 1 D Real Madrid Clinic Dag 1 A Real Madrid Clinic Dag 1 B Real Madrid Clinic Dag 1 E Real Madrid Clinic Dag 1 F Real Madrid Clinic Dag 1 K Real Madrid Clinic Dag 1 L Real Madrid Clinic Dag 1 H Real Madrid Clinic Dag 1 I Real Madrid Clinic Dag 1 M Real Madrid Clinic Dag 1 J