Cas van Wezel scoorde enige VIOD treffer

Cas van Wezel (l) scoorde de VIOD treffer.

VIOD heeft gisterenavond slechts 8 tegentreffers geïncasseerd in het oefenduel tegen De Graafschap. In het eerste half uur stond er een sterk collectief team op het veld, dat pas na 26 minuten op achterstand kwam. Graafschapspeler Andrew Driver zorgde voor de openingstreffer. De eerste helft werd met ’n 0-3 achterstand afgesloten.

In de 2e helft starten beiden teams met vele wissels. Trainer Jan Vreman van De Graafschap liet zijn aanvoerder Marc Diemers en aanvaller Dean Koolhof staan, naast keeper Jordy Rondeel. VIOD trainer Jan Lorsè wisselde 7 spelers.
Binnen 15 minuten hadden de Superboeren de voorsprong uitgebreid met ’n tweetal treffers (0-5). Toen kwam het moment van VIOD aanvaller Cas van Wezel, die invaller keeper Pepijn Teloh van De Graafschap wist te verschalken. Met een simpele schuiver wist de VIOD aanvaller de bal in de vrijgelaten linkerhoek te schieten. Uiteindelijk won De Graafschap met 8-1 en mag VIOD trots zijn dat de Superboeren maar slechts 8 keer wist te scoren. Er waren gisterenavond op Sportpark Dichteren 921 toeschouwers.

VIOD heeft nu een kleine pauze tot 31 juli, dan begint de echte voorbereiding voor het nieuwe seizoen.

 

Scoreverloop:

 • 0-1 Andrew Driver  0-2 en 0-3 Alexander Bannink
 • rust
 • 0-4 Dean Koolhof 0-5 Aron de Koning
 • 1-5 Cas van Wezel
 • 1-6 Alexander Jankovic(pen.) 1-7 Aron de Koning 1-8 Abdelilah El Malki

 

Opstelling VIOD 1e helft:

 • Willem Thijssen,
 • Thomas Jansen, Stijn Tomesen, Kevin Bischoff, Marc Bles
 • Koen Hieltjes, Marten van Delden, Jorn Eijkelkamp
 • Joppe Derksen, Lex Overbeek, Dominic Bolmeijer

 

Opstelling VIOD 2e helft:

 • Jerrel Dadé,
 • Chris Laansma, Stijn Tomesen, Bart Grondman, Marc Bles
 • Ursin Sahin, Marten van Delden, Nick van de Waaij,
 • Cas van Wezel, Lex Overbeek, Asjen van Dijk

 

Eerst volgende training:

 • Zondag 31 juli om 11:00 uur.

Eerst volgende oefenwedstrijd:

 • Zaterdag 6 aug: VIOD – Zelos  aanvang 17:00 uur

Door John van der Kamp

Foto’s: Erik Eijkelkamp (PR VIOD)

VIOD - De Graafschap 21 juli 2016 2 VIOD - De Graafschap 21 juli 2016 3 VIOD - De Graafschap 21 juli 2016 4 VIOD - De Graafschap 21 juli 2016 5