Beste Volger,

Vandaag speelde we onze 3e competitiewedstrijd. Helaas heeft de tegenstander van afgelopen week zich teruggetrokken uit de competitie waardoor we nu 0 uit 1 staan in plaats van 3 uit 2. Vandaag dus de 2e kans om van de hatelijke nul af te komen. Na een slechte start waarin we 0-1 achter komen herpakken we onszelf en groeit het vertrouwen in een goed resultaat. Gesterkt door dit vertrouwen maken we in de 1e helft 1-1 en lopen we in de 2e helft uit naar een 7-2 overwinning. Een goede teamprestatie en vooral een mentale overwinning voor de JO11-1. Volgende week weer een lastige uitwedstrijd tegen VVO, deze week weer lekker trainen om elke keer een stukje beter te worden.

Onderstaand de statistieken tot nu toe.

schermafbeelding-2016-10-01-om-13-28-54

Namens de begeleiding van JO11-1G.