Beste Volger,

Vandaag moesten we de lastige uitwedstrijd spelen tegen VVO JO11-1, de koploper na 3 speelronden. Onze laatste 2 wedstrijden hadden we weten te winnen dus aan vertrouwen bij ons geen gebrek. De start was goed maar in de omschakeling ging het weer fout en staan we 1-0 achter. We herstellen ons goed en komen al snel op 1-1. Het spel gaat over en weer en na het laatste fluitsignaal stappen we met 3 punten door een 2-3 overwinning van het veld. Een prima wedstrijd met uitstekende inzet, een goede basis om op verder te bouwen. Volgende week de volgende wedstrijd tegen DVC, deze week weer lekker trainen om elke keer een stukje beter te worden.

Onderstaand de statistieken tot nu toe en videoverslag van de wedstrijd.

schermafbeelding-2016-10-08-om-15-28-23

 

 

Namens de begeleiding van JO11-1G.