Hallo allemaal

 

Komende zaterdag mogen we weer eens voetballen. Dit is de wedstrijd van 15 oktober die verplaatst is. We hebben diverse afmeldingen, hier wordt nog vervanging voor geregeld.

 

We spelen om 12.45 uur tegen HC’03 J015-3G op Sportpark ’t Doornslag, Zomerweg 19A Drempt.

 

Komende zaterdag is de sicco manholtweg nog afgesloten. We verzamelen daarom op een alternatieve locatie. We denken dat het handigste is om op de parkeerplaats van de Bongerd (AH de huet) te verzamelen. Als je vanaf het station komt aan de linkerzijde. Wel op dezelfde tijd als afgesproken, dus 11.40 uur

 

De vlaggendienst is dus net als de kleedkamerdienst een week opgeschoven. Voor de vlaggendienst is volgens schema een van de ouders van Max aan de beurt, de kleedkamerdienst is deze zaterdag voor Kayne en Milan.

 

Tot zaterdag allemaal

 

Groeten Marino en Mariska

 

Ps. Er is deze week dus gewoon training. Maandag op het trainingsveld en woensdag op veld 2