Zaterdag 5 november worden de foto sessies hervat. De fotosessie afgelopen vrijdag verliep perfect. Teams stonden op tijd klaar en de fotograaf kon zich goed aan de planning houden. Binnenkort meer nieuws hierover.

 

  • ZATERDAG 5 november van 8:30 – 14:30 uur. Bekijk het schema hieronder. Nog niet aangemeld? Stuur een email Email [klik hier].
  • VRIJDAG 11 november van 17:00 tot 20:30 u.: De Jeugd Onder 9 en Onder 11 worden in de kantine gefotografeerd. Er is nog ruimte voor teams die zich niet hebben aangemeld. Ook de 35+ en 45+ teams kunnen zich hiervoor aanmelden en voor kadergroepen is er ruimte, na 20:00 uur.

 

 

Update 4 : Foto sessie schema overige JEUGDTEAMS zaterdag 5 november:

5-nov

 

Update 4: Foto sessie schema teams JEUGD ONDER 09 en ONDER 11 en overigen vrijdag 11 november:

11-nov

 

Compleet overzicht PDF klik hier.

versie 4