VIOD heeft naast het Jeugdtoernooi voor teams Onder 9 en Onder 11 vanaf dit seizoen ook een Jeugdtoernooi voor teams Onder 13.

DUMPHUIS Doetinchem en vv VIOD zijn tot overeenstemming gekomen dat DUMPHUIS voor 3 jaar de hoofdsponsor is van het:

DUMPHUIS DOETINCHEM JEUGDTOERNOOI O13

Dit toernooi is een ideale voorbereiding voor het nieuwe seizoen, daar deze leeftijds-categorie voor het eerst op een heel speelveld haar wedstrijden gaat spelen. Het Dumphuis Doetinchem Jeugdtoernooi O13 wordt gehouden op ZONDAG 20 AUGUSTUS op de velden van Sportpark Dichteren. Binnenkort start de inschrijving en alle teams van VIOD Onder 13 kunnen zich hiervoor inschrijven. Marino Kuper en Tanja van der Kamp zijn de organisatoren van dit toernooi.

6e EDITIE FIMAX TOERNOOI O9 en O11

Het FIMAX toernooi Onder 9 en Onder 11 wordt dit jaar op ZONDAG 27 Augustus gehouden. Ook de aanmelding hiervoor start binnenkort. Voor de 3e keer wordt het toernooi door Sandra Maatkamp en Monique Ketelaar georganiseerd. Inmiddels is dit de 6e editie voor vv VIOD. FIMAX heeft ook deze editie de hoofdsponsorschap toegezegd.

Berichtgeving over de inschrijving van beiden toernooien volgt spoedig.

 

met vriendelijke groet,

Nils Vriezen, bestuurslid Commerciële Zaken vv VIOD

John van der Kamp, manager PR vv VIOD