Woensdag 8 maart:

CODE ROOD: VELD  2 is NIET beschikbaar voor trainingen en wedstrijden. Veld 2 mag niet worden betreden !!!

CODE ORANJE: Door de hevige regenval ligt het TRAININGSVELD  er niet best bij . Trainen is toegestaan, maar sommige stukken kunnen niet gebruikt worden. En de onbespeelbare stukken om te trainen worden steeds groter !!

CODE GROEN: Trainen op het KUNSTGRASVELD is toegestaan !

 

Update 8 maart 13:25 u.

 

 

Veldstatus vv VIOD Doetinchem

Afhankelijk van de weersomstandigheden kan het kunstgrasveld en trainingsveld niet beschikbaar zijn voor trainingen afgelast, daar het onverantwoord is om te trainen. Via onze site brengen wij iedereen hiervan op de hoogte brengen.

* De status in kleuren
Net als bij een verkeerslicht kennen we drie kleuren, groen, oranje en rood wat de beschikbaarheid van de velden en ook de doorgang van de trainingen aangeeft:
Groen = er wordt getraind volgens het trainingsschema op dit veld
Oranje = veld is beperkt beschikbaar, ruimtes zijn kleiner
Rood = helaas, alle velden (kunstgras, trainingsveld en overige velden) zijn niet toegankelijk