Vandaag kwam DVOV JO9-6 uit Velp, de koploper, naar sportpark Dichteren.

Onze jongens, enkele maanden terug nog Heilbron Mulders en Quint Cuppers, waren aanvankelijk ingedeeld in een te hoge klasse, maar dat is gelukkig hersteld. Vandaag kunnen ze aan de bak! Ze starten niet slecht met zelfs aardig samenspel. In de 3e minuut valt de 0-1. Oei! VIOD probeert af en toe de aanval te zoeken en verdedigt stug.

Soms spelen ze erg enthousiast “op een kluitje”, maar zoals een ouder opmerkt “Ze hebben het plezier terug”. Vlak voor rust is het bijna gelijk. Halverwege de tweede helft echt: Tijn scoort de 1-1.

Feest aan de lijn en in het veld. Sneu dat kort daarna de 1-2 en de 1-3 vallen! Bijna was het 2-2 geweest, maar de paal stond in de weg. Een hele goeie wedstrijd gespeeld. De Velpse keeper verhuist na rust naar de spits en blijkt bij navraag de goalgetter van de ploeg te zijn.