Vandaag start voor deze regio de zomervakantie voor zowel het basisonderwijs als voortgezet onderwijs.  Bij VIOD gebruiken we deze periode om de kantine een nieuwe frisse uitstraling te geven en voorbereidingen te treffen voor de 2 voetbaltoernooien die op zondag 20 en 27 augustus bij VIOD worden gehouden.

Activiteiten bij vv VIOD in juli en augustus:

  • maandag 10 t/m vrijdag 14 juli: Real Madrid Clinic bij vv VIOD
  • zondag 20 augustus: Dumphuis Jeugdtoernooi voor teams Onder 13
  • zondag 27 augustus: Fimax Jeugdtoernooi voor team Onder 9 en Onder 11.

Sinds kort is VIOD ook op INSTAGRAM terug te vinden. Volg: VIODDoetinchem op Instagram en plaats een leuke vakantie foto waar de naam VIOD in voorkomt, b.v. op het strand, het logo, een clubshirt of misschien wel een bord in het buitenland waar VIOD in voorkomt.

Namens het bestuur en managementteam van vv VIOD wensen wij iedereen een prettige zomervakantie toe en wij zien iedereen graag terug op zondag 20 augustus tijdens het 1e voetbaltoernooi bij VIOD.

 

 

Blijf ons volgen voor onderstaande update:

Kantine verbouwing: