Jos Mekkes aangesteld als Hoofd Jeugdopleiding VIOD.

Sinds dit seizoen heeft VIOD weer een Hoofd Jeugdopleiding. Met de aanstelling van Jos Mekkes kunnen we een belangrijke kwaliteitsimpuls geven aan onze jeugdopleiding. Jos heeft een indrukwekkende voetbal-cv met ervaring als speler, trainer, docent en begeleider. Naast het feit dat Jos meerdere kinderen bij VIOD heeft voetballen, was hij al actief binnen de vereniging als begeleider van de circuittrainingen bij de pupillen.

Jos gaat sturing geven aan zowel het organisatorische als het technische deel binnen de jeugdopleiding. Naast het uitdragen en in de praktijk brengen van de VIOD-doelstellingen, gaat Jos zich persoonlijk bezighouden met de kwaliteit van de opleiding. Dit betekent onder andere persoonlijke begeleiding van (startende) trainers, spitsentraining, coördinatietraining, circuittraining en interne opleidingen.

Dit alles vanuit onze visie dat bij VIOD iedereen een topper is, met de nadruk op plezier, gevolgd door individuele ontwikkeling en ten slotte prestatie.

Namens het Bestuur van v.v. VIOD

Bjorn Theijssen, bestuurslid Jeugdopleiding

Doetinchem, 14 september 2017.