Vandaag konden we iets langer in bed blijven  liggen. Om 9.30 uur trapte we af in Wolversveen. Het was koud en nat maar onze  toppers waren er klaar voor. We begonnen goed, speelde goed over maar  helaas maakte we de kansen niet af. Daarentegen wist Wolversveen ons goal wel te raken 0-1. We vormen steeds meer een team  tijdens  het spel, we zien  waar we naartoe  moeten spelen en leren vrij te gaan staan.

Tijdens de rust  gaf de trainer het advies om de ballen niet door het midden van het goal  te schieten maar juist de hoeken! Vol goede  moed de tweede  helft in maar ook nu lukte het niet om de kansen af te maken. Door het uitstekend keepen van onze Yadon bleef de stand  beperkt  tot 0-2. Het was weer een leerzame  en gezellige ochtend. Op naar volgende  week.

Groetjes de razende reporter …Babette