Voetbal is de leukste sport van Nederland. De vlinders in je buik bij een spannende wedstrijd. Samenwerken met je hele team. Merken dat je bij elke training beter wordt. Niet alleen jongens vinden het erg leuk om te voetballen, ook steeds meer meisjes worden lid van een voetbalvereniging.  Voetbal is een sport waarbij twee ploegen een wedstrijd spelen op een groot (gras)veld. Zo’n ploeg bestaat uit 11 spelers, 1 keeper en 10 veldspelers. Het doel van voetbal is om de bal in het doel van de tegenstander te krijgen. Je mag de bal aanraken met je voet en andere lichaamsdelen maar niet je handen of je armen. Het spel wordt geleid door een scheidsrechter. Deze wordt bijgestaan door twee grensrechters. Deze zien er onpartijdig op toe of alles volgens de regels loopt.1

VIOD telt zo`n 1260 leden die wekelijks op de velden van sportpark Dchteren tegen een balletje trappen. Kinderen vanaf 5 jaar kunnen bij VIOD komen voetballen. De jongste spelers starten bij de “Heilbron Mulders & Quint Cup” waarna de JO 9 en JO 11 pupillen kunnen doorgroeien naar een..    lees hier verder KLIK HIER

informatie

Soort activiteit: sport
Tak van sport: voetbal
Beschrijving aanbod: Wordt jij de nieuwe spits van het Nederlands elftal of vind je voetbal gewoon leuk om naar te kijken? Voetbal is sport en plezier: maak kennis met de leuke kanten van voetbal en doe mee met onze cursus. Voetbal is een sport voor jongens en meisjes!
Leeftijdscategorie: Groep(en): 4, 5
Aantal lessen: 3
Locatie: Sicco Mansholtweg 2
7007 LJ Doetinchem
Aanbieder: VIOD
Bijzonderheden: Kleding: sportkleding, (voetbal)schoenen.

Deze training is voor jongens en meisjes.

Kosten (voor de gehele cursus): € 5.00

 

Datum Begintijd Eindtijd
woensdag 28 maart 2018 17.00 uur 18.00 uur
woensdag 4 april 2018 17.00 uur 18.00 uur
woensdag 11 april 2018 17.00 uur 18.00 uur

Sportaanbieder

VIOD

Links

Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond

Spreekbeurtpakket

Klik hier voor een spreekbeurtpakket.