De onderstaande teams zijn kampioen in de zaal geworden.

Het team VIOD JO11-2 is ongeslagen kampioen geworden in de zaal.

Onze mannen zijn afgelopen zaterdag officieel gehuldigd als zaalkampioen in de 2e klasse onder 11 jaar.

In de voor ons zwakke competitie was het 2 weken terug eigenlijk al binnen maar met het feestje werd gewacht tot afgelopen zaterdag. De spelersvrouwen (moeders) hadden voor een heuse traktatie gezorgd en ook de medaille mocht natuurlijk niet ontbreken.

Hoe verliep deze zaalcompetitie. In een poule met JO11-1 teams werden alle potjes gewonnen, vaak was er fysiek wel wat tegenstand maar als het echt om voetbal ging voerden onze mannen de boventoon. Er werd er lustig op los gescoord met mooie aanvallen. De resultaten spreken voor zich.

  • Tegen Socii JO11-1  gewonnen met 4-1
  • Tegen SV Basteom JO11-1  gewonnen met 11-1
  • Tegen HC’03 JO11-1 gewonnen met 6-4
  • Tegen Kilder JO11-1 gewonnen met 5-0

Na het behalen van deze ereplaats begint voor onze mannen het echte werk weer,lekker buiten in de groene weide met als doelstelling boven in meedraaien in de 2e klasse met misschien wel een…? ook zitten we nog volop in de beker. Nu eerst even nagenieten voor de boys en dan trappen we op 17 februari af tegen het sterke DZSV.

 

 

Ook Kampioen in de zaal:  VIOD JO9-5 Gefeliciteerd