Sinds deze week heeft VIOD JO13-1 een nieuwe aanwinst erbij. Ze heeft al 2 wedstrijden bij ons meegedaan maar deze week is ze er definitief bijgekomen. Bibi. Ze komt van de Jo13-2. Nadat we vorige week uit in Zelhem met 2-4 hadden verloren. Gingen we deze week weer vol voor de overwinning. Ondanks de kou werd er goed gevoetbald.

VIOD liet zich niet afleiden door de kou en kwam razend goed uit de startblokken. In de 3e min krijgt Daan de bal op het middenveld en die ziet Thijmen goed aan de rechterkant lopen, de bal is goed op maat,  Thijmen houdt heel goed het overzicht en ziet Wessel heel goed vrij staan voor de goal en die werkt hem heel goed binnen. 1-0. We blijven doorgaan. In de 8e min onoplettendheid achterin bij VIOD en Socii kan hiervan profiteren. Ze komen alleen op sem af, maar gelukkig staat sem heel goed op te letten en hij stopt de 1 op 1. en we schakelen heel snel om de bal komt op het middenveld bij Fynn die een hele goede steekbal door de verdediging speelt bij Socii op de snelle Yorick die langs de verdediging komt en op de keeper schiet, maar daar hebben we onze spits Wessel, met een echte spitsengoal. 2-0 (neusje voor de goal) Hij tikt hem goed binnen. We gaan niet achterover hangen. We gaan gewoon door, dan stuurt Fynn hele goede steekbal op Thijmen via rechts die weer heel goed het overzicht houdt op onze spits die zijn hattrick compleet maakt binnen 10 minuten. 3-0

Maar na de 3-0 lijkt het een beetje in te kakken bij Viod , daardoor komt Socii beter in de wedstrijd. In de 20e min komen er nieuwe krachten erin. Matthijs voor thijmen, en Scott voor Fynn. Even later is er een sprintduel tussen Bikkel en de spits van Socii sem komt uit om de bal te onderscheppen de spits tikt hem net langs de keeper, maar dan zet bikkel even zijn sprint in de versnelling en verdedigd hem fantastisch. Daardoor kunnen we met 3-0 de rust in, in plaats van 3-1

In de rust constateren we dat we een hele goede 15 minuten hebben gespeeld maar dan een beetje inkakken. We zijn het met elkaar eens dat we goed uit de kleedkamer moeten komen want anders krijgen ze er weer geloof in. In de 40 min komt Socii toch tot een wereldkans, sem was al gepasseerd maar daar hebben we onze nieuwe aanwinst Bibi die de bal fantastisch van de doellijn haalt. In de 40e mi komt thijmen erin voor de man van de Hattrick Wessel. en Fynn komt erin voor daan. Even later krijgt Bikkel last van de knie en daardoor komt daan er weer in op het middenveld en schuift noud een linie terug naar de verdediging. In de 42e min beloont Yorick zich met deze goede wedstrijd met een goal 4-0. We blijven goed voetballen met genoeg kansen. Zo ook weer in de 50e minuut. Socii zet goed druk aan de rechterkant maar we spelen goed onder de druk uit met Tycho Fynn en matthijs, daardoor loopt thijmen goed diep die de bal dan krijgt en zijn snelheid goed gebruikt om langs de verdediger te rennen en hem langs de keeper schiet hard in de verre hoek.  5-0

Dankzij de verschrikkelijke kou heeft VIOD een goede wedstrijd neergezet met een klinkende overwinning tegen Socii. Nu hebben we 6 punten uit 3 wedstrijden in de 2e seizoenshelft. Dat is heel netjes. Volgende week weer een thuiswedstrijd tegen Varsseveld Jo13-1 waar we dit seizoen al een keer eerder tegen hebben gespeeld, maar toen 5-0 verloren. Dit gaan we hopelijk rechtzetten.

We hopen dat jullie de jongens volgende week weer komen aanmoedigen.

 

Gemaakt door: Rick Vorwerk