Deze week werden we ‘overvallen’ door de club waar we al 10 jaar trotse hoofdsponsor van mogen zijn! Zowel Viod Doetinchem als HMQ makelaardij hebben in deze sponsor-periode een enorme professionele ontwikkeling en groei doorgemaakt, waarbij de wederzijdse waardering alleen maar sterker is geworden.
Wij kijken uit naar een succesvol vervolg van ons partnership met mooie sportieve successen!

Bedankt voor de ‘overval’ en het vieren van dit geweldige jubileum!

VIOD feliciteert Heilbron Mulders Quint Makelaardij: 10 Jaar hoofdsponsor

Afgelopen dinsdag bezocht een delegatie van het bestuur van VIOD het kantoor van hoofdsponsor Heilbron Mulders Quint Makelaardij. Alle medewerkers werden getrakteerd op een heerlijke taart. Na de toespraak van voorzitter Jos Tiemessen, werd genoten van een kopje koffie en een  heerlijk stukje taart.

VIOD bedankt Bakkerij Kaspers voor het vervaardigen van deze reuze taart.