Het thema van de KOOPZONDAG op zondag 29 april heet “DOETINCHEM4kids“. Het centrum van Doetinchem staat op deze koopzondag ‘bol’ van de kinderactiviteiten.
Op het Simonsplein staan ezels waar de kinderen een ritje op kunnen maken. Er staat één springkussen en er wordt gevoetbald in een panna arena. De zweefmolen en de draaimolen staan er ook om de kleinere kinderen te vermaken. In de Heezenstraatjes kan het spel twister gespeeld worden en er kan gesprongen worden op een springkussen.

Wil je meedoen in de Panna Arena ?

Op het Simonsplein staat een ‘opblaasbaar’ panna veldje, beschikbaar gesteld door Univé. Jeugdteams van VIOD kunnen hier onder eigen begeleiding gratis gebruik van maken tussen 12.00 en 17.00 uur. (3 tegen 3 / 4 tegen 4 naar eigen invulling of competitie). Meedoen? Geef je vandaag nog op !

Volledige teams kunnen zich ook aanmelden.

Aanmelden bij wedstrijdzaken: KLIK HIER