Met veel enthousiasme hebben deelnemers Dirk, Jasper, Jonathan, Sudem en Selin genoten van de trainingen bij VIOD in Doetinchem. Deze deelnemers hadden zij zich aangemeld voor ‘Kies je Sport’ en dat viel in de smaak. Drie van deze toppers worden lid bij vv VIOD. Daar zijn wij als club dan ook trots op. VIOD wenst iedereen nog veel plezier in het sporten!

met sportgroet,

Jos Mekkes.

Hoofd Jeugdopleiding vv-VIOD

Alle deelnemers met de diploma

Samen met Elke, Jos en Silke van CIOS Rijn/IJssel

Dirk met zijn diploma.Ook hij komt bij VIOD voetballen

Sudem met haar diploma. Van harte welkom bij VIOD

Jonathan met zijn diploma. Ook hij komt bij VIOD voetballen

Van harte Selin ! Welkom bij VIOD.

Jasper heeft zijn VIOD-trainingspak al aan en heeft meegedaan met een wedstrijd. Gefeliciteerd !