Afgelopen zaterdag mochten de kinderen van JO9-10 weer aan de bak. Deze keer een thuiswedstrijd tegen AZSV uit Aalten. Tijdens de warming up kregen een aantal ouders het langs de kant al aardig benauwd aangezien de tegenstander liet zien over een behoorlijke technische bagage te beschikken. Het zal toch niet……

Stipt om 09.00 begon de wedstrijd met een heerlijk voetbalweertje en goede grasmat.Al gauw bleek dat VIOD zich niet zomaar gewonnen zou geven. Er werd goed en fel verdedigd en aangevallen waar het kon. Wij konden prima mee komen met de tegenstander. Wout liet zien over behoorlijk wat talent te beschikken in de goal. Meerdere keren sleepte hij het team er doorheen met fantastische reddingen. De ouders langs de kant werden enthousiaster en enthousiaster. Helaas viel dan toch de 0-1 voor AZSV. Maar lang kon de tegenstander niet genieten van de voorsprong. Lotte ging goed door op rechts, schoot op goal en via een been van de tegenstander vloog de bal er, 1-1! De wedstrijd golfde daarna op en neer met een toch wel iets sterkere tegenstander. De 1-2 kon ook niet uitblijven helaas. Ook bij de 1-3 waren we kansloos.

Tijdens de rust werden toch nog even de tactische puntjes op de I gezet. Er werd gewoon erg goed gevoetbald door VIOD en vol goede moed begonnen we aan de 2e helft. Het spel bleef op en neer gaan en verdedigend hadden wij de zaakjes goed op orde. Menig gevaarlijk uitziende counter werd in de kiem gesmoord en zelf kregen wij enkele kleine kansjes. Helaas wilde de bal er niet in en tijdens een goed uitgevoerde counter werd de 1-4 gescoord. VIOD gaf niet op en bleef er voor gaan. Er werd geknokt en gestreden voor elke meter en er werd echt als een team gevoetbald. De stijgende lijn is duidelijk ingeslagen. Wat 1 training van Sander al niet kan doen ……

Ook bij de penalty’s na afloop kan je zien dat de jongens en meiden met de week beter worden!

Volgende week Dinxperlo uit. Wie weet wat er dan kan gebeuren als de jongens en meiden zo doorgaan…