Op vrijdag 25 mei a.s., vanaf 16 tot 20 uur, staan de mannen van VIOD 1 klaar om u met koffie/thee en koeken te ontvangen bij Tuincentrum Peer.

Mocht u nog niet in het bezit zijn van een kortingskaartje van 10%, wordt deze door één van de spelers van VIOD 1 aangereikt. Deze speciale koopavond staat in teken van het trainingskamp van VIOD 1, volgend jaar januari in Marbella (Spanje). De opbrengst van de acties, die het team onderneemt komt ten goede van het trainingskamp.

Er volgen  later nog meer inzamelacties, waaronder een Voetbal-clinic, een statiegeld-inzamelactie en een Voetbalpool seizoen 2018-2019. Binnenkort meer nieuws hierover. Volg alle nieuws over  over het Trainingskamp van VIOD 1 via FACEBOOK: KLIK HIER

 

Aankomende vrijdag wordt u getrakteerd op koffie/thee en koeken vanaf 16 uur bij Tuincentrum Peer. Kom ook even langs. Het team van VIOD 1 is tot 20 uur daar aanwezig en helpt u desgewenst met het schouwen van uw aankopen naar uw auto toe. Tot vrijdag !