DOETINCHEM – VIOD 3 heeft in haar laatste wedstrijd van het seizoen de kampioenstitel weten binnen te halen. Het team van trainer Ronald van Gurp won de zo belangrijke confrontatie tegen nummer twee van de ranglijst GWVV 2 met 2-1. Ajsen van Dijk en Ramon Bakel waren dit keer de doelpuntenmakers.

In de eerste helft scoorde Asjen van Dijk met het hoofd, die de keeper van GWVV verraste. In de de tweede helft zette Ramon Bakel goed door en scoorde in 2e instantie de 2-0. Kort voor tijd scoorde GWVV 2 nog tegen, maar de titel kon VIOD 3 niet meer ontgaan.

Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Hans Reijmer gingen de armen omhoog en kon het het feest worden ingezet.

VIOD 3 Kampioen ! Proficiat !

door John van der Kamp

foto’s: Martien Wassink

 

Veel publiek aanwezig bij deze kampioenswedstrijd

Asjen van Dijk kopt de 1-0 binnen

De juichende Asjen van Dijk

Ramon Barkel scoort de 2-0

Felicitaties van Reinier Wassink, de titel lijkt binnen.

Het laatste fluitsignaal heeft geklonken

De kampioensschaal is binnen. Proficiat.

Kampioenen

Nog één keer die schaal omhoog !

KLIK HIER voor meer foto’s